« zpět

Nokian WR Snowproof 165/60 R15 77 T 190 km/h

PNEUSERVIS - nabídka pneu za super ceny - to je pneuservis.cz - Pneumatiky - Nokian WR Snowproof 165/60 R15 77 T 190 km/h

Cena: 1 469 Kč

ks

Celkem cena:

Doprava s dobírkou:

Uvedené ceny jsou s DPH

SKLADEM
ZnačkaNokian 
Šířka165 
Profil60 
PrůměrR15 
Index nosnosti77 
Rychlostní indexT 190 km/h 
  68

Nokian WR Snowproof je nový stěžejní produkt od vynálezce zimní pneumatiky je mistrovskou kombinací severských zkušeností a porozumění alpským zimním podmínkám. Užijte si naprostou kontrolu nad řízením, maximální bezpečnost na zimních cestách a vyvážené jízdní reakce ve všech podmínkách – od sněhu přes sněhovou břečku, až po mokrou vozovku.

Nokian WR Snowproof – zimní pneumatika s prvotřídní přilnavost na mokrých a zasněžených silnicích a silnicích pokrytých rozbředlým sněhem. Předvídatelné a vyvážené jízdní reakce.

Nokian WR Snowproof je bezpečná a spolehlivá zimní pneumatika vyvinutá speciálně pro středoevropské řidiče. Nejvýznamnější vlastností této zimní pneumatiky je její výjimečná bezpečnost v zimních podmínkách, která řidičům zaručuje bezstarostnou jízdu i při nečekaných sněhových srážkách a změnách jízdních pruhů na rozbředlém sněhu.

Nokian WR Snowproof je nová prémiová zimní pneumatika vyvinutá tak, aby zajišťovala bezstarostnou jízdu na středoevropských zimních silnicích. Pneumatika Nokian WR Snowproof zaručuje vyspělou bezpečnost při každodenních jízdách díky vynikající přilnavosti na čerstvém i rozbředlém sněhu a za deště. Nový koncept Alpine Sense Grip od společnosti Nokian Tyres zvládá všechny náročné situace zimního počasí a zaručuje předvídatelné a vyvážené jízdní reakce, ať řídíte v městském provozu, na vysokorychlostní dálnici nebo na malebných horských silnicích.